Menu - Webové prezentace Menu - Informace Menu - Ceník
UOK Znojmo, spol. s r.o.
Dvořákova 21
669 02  ZNOJMO

uok(@)uok.cz
Logo UOK Znojmo

Webové prezentace

Webové prezentace se staly běžnou součástí našeho života. Setkáváme se s nimi každodenně. Jsou většinou první referencí. Na jejich základě si tvoříme názor na subjekt, jenž zastupují.

Současný trend posunul webové prezentace do sféry téměř umělecké, kde je kladen obrovský důraz na náročné grafické prvky, což lze mnohokrát uskutečnit pouze na úkor přehlednosti a snadné ovladatelnosti stránek. Tato cesta není špatná, je jen jiná, než kterou se ubíráme my. Tvoříme velmi přehledné a účelné prezentace, jejichž hlavním posláním je - přesně, aktuálně a srozumitelně poskytovat informace. Prezentace optimalizujeme pro zobrazení na předních pozicích ve vyhledávačích.

Poskytujeme profesionální služby těm, kteří nechtějí nebo nemohou do tvorby webu investovat vysoké částky, ale i těm, kteří si zkrátka jen uvědomují, že v jednoduchosti je síla.


  • Tvorba statických www stránek.
  • Tvorba webových vizitek - jednostránková prezentace.
  • SEO optimalizace.
  • Správa a aktualizace.

Užitečné odkazyWebmaster

Skypeuok-webmaster
E-mailwebmaster@uok.cz

Partneři

Logo ZoNet s.r.o.

Logo SOFTWARE OK Příbram, s.r.o.
TOPlist
Copyright © 2012 - UOK Znojmo, spol. s r.o.

Ekonomický a účetní program IMES  Ekonomický a účetní program UOK   Zpracování účetnictví  Daňová evidence (Účto)   Účetní poradenství   Tvorba internetových stránek    Webmaster